Denní centrum 

V současné době se setkávání v DCŽ nekonají z důvodu připravovaného projektu Lesní klub Živáček.

 

Centrum využívá prvky waldorfské pedagogiky. Otevřeno je každé úterý od 9-12 hodin v klubovně v centru u Boudů (prostor využívá také Macek).

Pro zachování komornosti prostředí je počet míst omezen a je nutné se přihlasit na info@kontaktnirodicovstvi.cz nebo na tel.

Cena: 75 Kč

Rámcový program:

-uvítání dětí, volná hra

- říkanky, cvičení, zpívání

- společná svačinka (rodiče si donesou)

- tvoření rodičů (děti co to již zvládnou se mohou zapojit)-tématicky zaměřeno dle ročních období

- rozloučení
 

Cílem DCŽ je umožnit setkávání rodičů s dětmi za účelem jak výměny zkušeností z oblasti KR tak i za účelem tvůrčích setkání a poskytovat tak dětem přirozené vzory chování.

Aktivity DCŽ budou využívat prvky waldorfské pedagogiky v úzké návaznosti na kontaktní rodičovství. Tvorba rituálů, postupné poskytování dostatečného množství přírodních různorodých materiálů (dřevo,ovčí vlna, filc, včelí vosk, atd) pro dětský rozvoj a tvoření, který poskytuje původní, přirozenou a nezkreslenou smyslovou informaci o svě. Snažíme se vytvořit dětem zdravé prostředí, rozvíjet jejich smysly a jemné vnímání, vzbudit fantazii, objevovat nové možnosti hry, naučit se soustředit a naučit se tvořit...... 

Tvoření je určeno pro rodiče, děti se mohou zapojit pokud to zvládnou. Nejsme odborné výtvarnice, naše filozofie vychází opět z WP: Cílem je kontakt s kvalitním přírodním materiálem a samotný prožitek při procesu tvoření, ne kvalita konečného výrobku .

 

Kontakt

Kateřina Venzarová

info@kontaktnirodicovstvi.cz

Praha 10 - Kolovraty

+420 777 561 776

Vyhledávání

Doporučené odkazy

  

 

  

 

 

 

 

Osobní prodej šátků na nošení dětí Didymos.

Ukázkové šátky k vyzkoušení a vzroky všech šátků k vidění. Více info na tel nebo email.

Copyright © 2008, Kontaktnirodicovstvi.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode